Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol találhatok olyan közössége...

Hol találhatok olyan közösséget, ahol tudom fejleszteni az írói vénámat?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretek írni, és most úgy döntöttem komolyabban ráállok az ügyre. Viszont már nem is tudom milyen régóta keresek egy "normális" közösséget.

Több helyen próbálkoztam már, például mindenféle internetes oldalakon, közösségekben, de sajnos a legtöbbjükön önjelölt kiskirályok illetik eléggé alpári kifejezésekkel mindenki szárnypróbálgatásait. (Tudom, hogy messze van a tökéletestől, de azért normálisan is lehet véleményt nyilvánítani.)

Még elég fiatal vagyok, tehát lehet, hogy ezért kapok ennyi elutasítást, de ebben az esetben jó lenne sorstársakkal beszélgetni. Volt/van valaki hasonló helyzetben?

Nézegettem többféle irodalmi kurzust, tanfolyamot, de ezek pedig túlságosan drágák nekem...


Nem tud valaki egy olyan közösséget, ahol normális, elkötelezett emberek vannak és lehetőleg nem 100 ezer forintba kerül pár hónap?


Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni. 19/L


2011. júl. 11. 20:34
 1/2 anonim válasza:

kortarsirodalom.lap.hu

itt vannak irodalmi körök. ingyenesen.

2011. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia :) Én pár oldalt látogatni szoktam, de szigorúan csak olvasás céljából :D

- Fanfic.hu/merengo

- Amh.hu

- Fanfic.csodaidok.hu


Nem tudom pontosan milyen oldalra gondoltál, ezeken az oldalakon vannak "normális" emberek, és a közösség is "normális", legalábbis számomra. Sok barátot lehet ezeken az oldalakon szerezni, és tapasztalatot is, pályázati felhívásokról értesülhetsz, és akár jelentkezhetsz is rájuk, ami szerintem tök jó lehet, mivel ezzel is gyakorolsz.

És hidd el, minden oldalon vannak önjelölt kiskirályok, és egyébként is, a rossz kritikákat is el kell fogadni, gondolj csak bele, ha esetleg írói készséged tökéletesre fejlődik, kiadsz egy könyvet, azt is sokan fogják kritizálni, jóval-rosszal egyaránt. A rosszban próbáld meglátni a jót, ami pedig nagyon durva, azt egyszerűen figyelembe se vedd.:) Sok sikert az íráshoz!

2011. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!