Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » PTE reklámszervező szakmenedzser?

PTE reklámszervező szakmenedzser?

Figyelt kérdés

Mi kell ahhoz, hogy felvegyenek?

nyellvizsga? Melyik érettségi tantárgyakat veszik figyelembe? Miből kellene jónak lennem hozzá?


2011. júl. 15. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, hagyd a fenébe ezt a szakot és keress egy komolyabb kihívást.

Ez a szak arra jó hogy diplomás ügynök legyél.Tényleg büfészak, higgy nekem.

2011. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Keress mást, mert sza@rt sem ér :(
2011. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm cégénél fogok dolgozni ahol hasznosak lehetnek ezek az ismeretek. Lehet, hogy nem könnyű vele elhelyezkedni de nekem már levan foglalva munka. Szóval légyszives a kérdésre válaszoljatok. Köszi
2011. júl. 17. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
felvi.hu-->szakkereső, mindent leírnak a szakról
2011. júl. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha már megvan az állásod akkor mint leendő diplomás talán a felvi oldalát is ismered, ahelyett, hogy kioktatóan közölnéd, hogy a kérdésre válaszoljunk.

Olvass utána, minden fent van a neten.

2011. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi köze van annak, hogy van állásom ahhoz, hogy ismerem-e az oldalt. Ismerem, de nem találtam meg rajta a válaszokat.

A "légyszives a kérdésre válaszoljatok, köszi" nem tudom, hogy neked miért kioktató. Ha valami bajod van, menj el futni, mert itt egyedül te oktatgatsz.

A kérdésre pedig ne kattints rá, ha nem tudsz válaszolni.

köszi

2011. júl. 18. 09:55
 7/10 anonim válasza:

:-D

A felvi oldala bonyolult ezt aláírom, de tényleg ott van minden! Kitartás és paraszt logika :-)


Reklámszervező szakmenedzser?

:-D

Azt nem fogod megtanulni hogyan szervezz reklámot, azt biztos.

2011. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D Megnéztem, hogy milyen órák lesznek és szerintem van köztük hasznos.Valaki tudja a választ a kérdésekre? :S
2011. júl. 18. 23:51
 9/10 anonim válasza:

Szia, én az ÁVF-en végeztem, ugyanezt a szakot, osztom az előttem szólók véleményét, semmit sem ér. Ha már megvan a munkahely és csak hozzá kell a végzettség, nos, remélem nem gondolod, hogy életed végéig meg fogsz ott maradni egy helyen...

Szerintem jobb választás lenne egy sima gazd-menedzsment, és ha ennyire érdekel ez a szak, akkor marketing szakirány. De ha később úgy hozza a sors, akkor esetleg mehetsz szakirányú továbbképzésre is, sokféle lehetőséged lesz, az rsz elvégzése után pedig csak rsz...


Válaszok: elég alacsony a pont szerintem, a felvin talán megtaláltad már, hogy bármelyik két érettségi tárgyat elfogadnak, természetesen nyelvvizsgával is kaphatsz pluszpontokat.

Amiből jónak kell lenned: matek alapok (ha ott vagy az órákon, megtanítják, nem kell félni tőle, csak gyakorolni kell), az informatikák kb az office csomagot fedik le (és fölösleges programozás), aztán a menedzsmentes, vállalat-vállalkozásos tárgyak (amik nekem nem tetszettek, de túl lehet esni rajtuk), végül a marketing és reklám tárgyak (kiadványszerkesztés, hirdetésszervezés volt nekünk többek között).

Fontos, hogy kreatív légy, de én összességében elmondhatom, hogy nem fogják megtanítani, hogyan csinálj plakátot, általános asszisztensnek megfelelő talán...

És sajnos úgy gondolom, hogy ez nem intézményi sajátosság, vagyis a többi fősulin is ugyanez van.

És erősen tanácsolom, hogy ne kezd el és ne pocsékold a féléveket erre, hanem olyat végezz el, ami esetleg több pozícióra is megfelelő lehet (átképzéssel).

Üdv

2011. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válasz. Előfordfulhat, hogy életem végéig ott fogok dolgozni. :)
2011. aug. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!