Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki végzett Reklámszervező...

Valaki végzett Reklámszervező szakmenedzser szakot? Van értelme elvégezni? Nem vélemény érdekelne, hanem tapasztalat. Már van végzettségem, tehát kiegészítésképp gondoltam. És főiskola által indított képzésen.

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy hülyére keresem-e magam majd vele, hanem hogy ér-e valamit?
2010. febr. 12. 14:52
 1/1 anonim válasza:

Szia, én most végeztem, de nincs értelme. Maximum úgy, ha van fölös energiád az alapképzés mellett és párhuzamosan tudod végezni.

Ahol el tudnál ezzel helyezkedni, ott csak azt nézik, értesz-e hozzá (és a szakon nem tanítanak meg sok mindenre) és nem kell a papír. Egyébként az összes ilyen felsőfokú szakképzés kb arra van, hogy elodázza a munkanélkülieket még vagy 1-2 évig.

Esetleg, ha kb 20 pont kellene gazdasági alapképzéshez, és beszámítják, elvégzed, és bejutsz állami ANÁ-ra, akkor is jó. Egyébként tanulj olyat, ami érdekel!

2011. júl. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!