Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyszerűen nem tudok dönteni?...

Egyszerűen nem tudok dönteni? (többi lent pls help! )

Figyelt kérdés

Szóval az érettségi után felsőfokú szakképzésre mentem, idegenforgalmi irányban. Ott 1 évig tanultam, szerettem is, de aztán jött egy lehetőség, amit kihasználtam, így most kint élek külföldön.

A nyelvet tanulom, úgy fél éven belül szeretnék elmenni tanulni, hiszen lassan 21 éves leszek.

A problémám viszont annyi, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy mit kellene tanulnom.

A turizmust végül is szerettem, de nagyon félénk vagyok idegenekkel, a reklamációt sem nagyon tudom kezelni, így ez sajnos nem nekem való.

Semmilyen munkában nem tudom elképzelni magam, úgy érzem minden untatna, és semmihez sincs elég eszem.

És ez kezd nagyon frusztráló lenni:(

Kezdenem kell magammal valamit, de tervek nélkül nem megy.

Próbálkoztam ilyen pályázati tesztekkel, de azok sem értek semmit.

Mit tegyek?:(

Most egy autóalkatrészeket gyártó cégnél dolgozom, mert most kell a pénz. Nagyon aranyos mindenki, de akkor sem tudom elképzelni, hogy egész életemben egy gépnél üljek:(


2011. júl. 20. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyen ez a biztos munkád - ha nem is szereted. Addig pedig törd rajta a fejed. Nincs hobbid, vagy valami? Vagy beszélj a barátaiddal ők mit gondolnak erről! Vagy írj néhány dolgot, amit szeretsz, hátha eszembe jut valami:)

De ne görcsölj, mert úgyis lesz valami! Fiú vagy vagy lány?

2011. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lany...

Ugy irigylem a baratomat, o is 21, de hihetetlenul celtudatos es magabiztos:(

2011. júl. 22. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:

beszélj a barátoddal!!! ő mit gondol? :)

Amúgy nem sokat tudtam meg rólad... :D (előző)

2011. júl. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mit akarsz tudni?:D
2011. júl. 22. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pl. mi érdekel, hobbi, akár tantárgy, reál vagy humán beállítottságú vagy-e, idegennyelveket jól beszélsz-e, hogy jössz ki az emberekkel - a problémát, amit leírtál ezzel kapcs. le lehet küzdeni - ilyenek:)
2011. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is úgy érzem, minden meló untatna, és sehol nem tudom magam elképzelni... 17/L
2011. júl. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Láááányok!! Szedjétek össze magatokat és találjatok valami értelmet az életben!!!! :) komolyan mondom!
2011. júl. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!