Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyszerűen nem tudok dönteni!...

Egyszerűen nem tudok dönteni! SE X8 vagy ZTE Blade?

Figyelt kérdés
Igazából sokat utazok, valamikor egész nap nem vagyok otthon, és arra kell, hogy elüssem az unalmas órákat! Játék, zenehallgatás, internet, stb. Fonntos az üzemidő, hogy azért folyamatos használat mellett sokáig bírja. Milyen telefont ajánlotok? X8, Blade árkategóriást!
2011. aug. 11. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kettő közül Blade
2011. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
ZTE Blade
2011. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És miért? (úgy hallottam, hogy X8 üzemideje kicsit több, és ez fontos nekem, a kérdésnél is írtam)
2011. aug. 11. 13:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, akkor már inkább a Sony, az legalább sokkal bíztatóbbnak néz ki, meg az üzemideje sem lehet rosszabb a másiknál.
2011. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

BÁRMELYIK ma használatos okostelefont ca. 4-5 óra alatt le lehet meríteni intenzív használattal.

Sokat tudnak, sokat fogyasztanak és nem raknak bele nagy akkut.

Az enyém is ilyen, ha "kergetem" akkor fél nap, ha csak telefonnak használom napi néhány hívás, akkor 5 nap...

A hosszú üzemidő ezeknél álmodozás...

2011. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó de azért van különbség, a Blade készenléti ideje és az X8 készenléti ideje között, meg ismerősök tapasztalatai alapján is az X8 az üzemidőben jobb! Csak ez ilyen valami-valamiért? Gyengébb kijelző, a több üzemidőért? :D Blade szerintem jó teló, csak mintha túl sokat akartak volna, és így gyorsabban merül! Vagy?
2011. aug. 11. 13:47
 7/15 A kérdező kommentje:
Most nézem, két hetes X8 tokkal, frissítve, karcmentes, garival 23.000 forint. ZTE balde meg 35ezer használtan, csak gyári tartozékokkal. Így szerintem X8 jobban megéri. Nem?
2011. aug. 11. 13:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Az utóbbi egy héten több ilyen kérdés is volt.Lehet,hogy jobban megéri az X8,de a ZTE jobb
2011. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Majd te eldöntöd, hogy Moszkvicsot, vagy Mercédeszt akarsz:)

Ne lovagolj ezen az üzemidőn, átlagos telefon használattal nekem is elmegy 5-6 napig a Blade. Egyébként ez erősen rom-függő is.

Kis pénz: kis telefon, kis kijelző, kevés memória, no multitáccs.

Nagyobb pénz:..................................

2011. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Motorola Defy!
2011. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!