Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek nekem is kötelező...

Szerintetek nekem is kötelező lesz vagy csak azoknak akik 2013-tól érettségiznek?

Figyelt kérdés
Szóval jelentkeztem banki szakügyintéző szakra, ez felsőfokú szakképzés és ezt beszámolják ebben a suliban pénzügy és számvitelen 120 kreditnek.Én most érettségiztem. Szerintetek ha végzek, ami ugyebár 2013ban lesz akkor nekem is kötelező lesz az emelt szintű érettségi egy tárgyból vagy csak azoknak akik attól kezdve érettségiznek?
2011. júl. 21. 08:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogyan oldják ezt meg. Ha azt mondják, csupán az érettségizők számára kötelesség ez, akkor nem. Ha viszont megszabják felvételi követelményként, hogy legalább egyik felvételi tárgy mindenhol emelt szintű legyen, akkor természetesen ez rád is vonatkozik.
2011. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!