Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az orvosihoz tutira 2 emelt...

Az orvosihoz tutira 2 emelt szint lesz kötelező?

Figyelt kérdés
Mert Az igaz h felvetették ennek az ötletét még tavasszal de nem döntöttek róla, vagyis nem tudok róla h érvénybe is hozták volna szep.1-ig.Most 3-ad éves vagyok és bioszból emelt szinten vettem fel a fakultációt, kémiából meg csak középszinten, de a tanárom erőlteti az emeltet az utobbiból is.Van középszintű nyelvvizsgám is, abból is felsőfokuzni szeretnék még az éven és az igy sok lenne.mit tegyek?és pontosan akk mi a helyzet a követelménnyel?előre is nagyon köszönöm a válaszokat :)
2011. szept. 30. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, mi lesz kötelező, mindenképpen emelt szinten vedd fel a kémiát, mert az egyetemen elvérzel középpel, még ha fel is vesznek.
2011. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, már biztos
2011. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De döntöttek. 39/2011-es kormányrendelet.
2011. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!