Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetem váltás? (Kérdésed túl...

Egyetem váltás? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nem oda vettek fel ahova szerettem volna. BME-re akartam menni de nem sikerált.

Tudja valaki, hogy megy az egyetem váltás? Ha jók a jegyeim átvehetnek félévkor?


2011. júl. 21. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 lezárt félév kellett és egy kérvényt kellett írni az új egyetemre (+ index másolat).
2011. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyik egyetemen? És akkor 1 félév nem elég?
2011. júl. 21. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Szegeden tanultam (nem a BTK-n). És sose használtam ezt az átjelentkezést, engem rendesen felvettek.

De itt egy link hátha segít. Egyébként a legtöbb egyetemen hasonlóan megy ez.

[link]

2011. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ohh b@szki de így hogy lesz a szakirányválasztás ha 2 félév kell? Ohh pedig azt hittem egy félév is elég:S
2011. júl. 22. 06:44
 6/8 A kérdező kommentje:

Megtaláltam ami nekem kell.

Jaja 2 félév 30 kredit és minimum 2,5 ös ösztöndíj index (ez az átlag?)kell az átvételhez:S

2011. júl. 22. 06:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Bár nem tudom hova akarsz átjelentkezni, de a linknél amit küldtem ott van, hogy különös méltánylást érdemlő esetben egy félév.

Próbáld meg hátha ott is lehet ilyet ahova szeretnél átjelentkezni. Írj egy jó kérvényt. Írd tele minden hazugsággal, hogy miért akarsz átjelentkezni. Hátha átvesznek egy félvé után is.

2011. júl. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
BME-biomérnökire, de ezt leírtam asszem a kérdésnél:P
2011. júl. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!