Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetem? (kérdésem túl...

Orvosi egyetem? (kérdésem túl rövid

Figyelt kérdés
segítségre lenne szükségem. orvos szeretnék lenni. most mentem át a megye legjobb sulijába, de rengeteg a lemaradásom. tanulótársat szeretnék keresni. tudtok segíteni? 16/L
2011. máj. 2. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
mennyi a mellbőséged?
2011. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
En orvosi laboros leszek, majd vegyesz es mar 3 eve nem is lattam kemia konyvet, szoval neked nincs okod aggodni. Szivesen bioszoznek veled, meg kemiaznek, de en budapesti vagyok es lehet olyan lenne, hogy vak vezet vilagtalant. :) Legy szorgalmas, tanuld a gimis konyveid es ne panikolj, minden egyetemen van felzarkoztato. Jo sok akaratero, szorgalom es fegyelmezettseg kell hozza, de meg nem vagy kesesben.
2011. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.: biztos, h nagyobb , mint a te agytérfogatod...bár nem az határozza meg, h mennyire vagy okosXD:P


2.: köszi a bíztatást. eszméletlenül elvagyok keseredve...félek, h nem jön majd össze... szükségem van egy tanulótársra különben tudom, h nem fog menni...:$

2011. máj. 2. 15:23
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
nem inkább egy szexpartnerre lenne szükséged?
2011. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem...
2011. máj. 2. 15:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a tanulótárs, még bőven időben vagy, sőőt. Én utolsó év februárjában határoztam el, hogy na akkor orvosi. Tanulj szépen magadban, nem lesz semmi baj, max emelt érettségik előtt pár hónapig érdemes külön tanárhoz járni, aki rávilágít az alapvető összefüggésekre, és elmondja neked, h mi a lényeges, mi kevésbé, de ez sem kötelező. Nyugi, és sok sikert!:) egy orvostan hallgató
2011. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi szépen a bíztatást:) nem tudom, hogy mért de úgy érzem akkor sokkal jobban menne minden.


lehet, h ráér még, de most nagyon el vagyok keseredve, mert eddig kb kitűnő voltam most meg... most nagyon nem:S

és alapból nincs önbizalmam, így meg pláne nem... rettegek az érettségitől:P:D

2011. máj. 2. 17:40
 8/14 A kérdező kommentje:
melyik egyetemre jársz?
2011. máj. 2. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:
SOTE-re, ha kérdésed van és gondolod írhatsz privátot is. Hányadikos vagy, 10.? Csak mert nekem is az volt kb a 'mélypont' tanulás szempontjából anno:Dxd
2011. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

:) hát nekem is az:P pláne, hogy újsuli meg minden...:S

sote?!:O minden álmom:$:)

2011. máj. 2. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!