Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Éppen továbbtanulás előtt...

Éppen továbbtanulás előtt állok és felvettek az Óbudai egyetemre mérnök informatikusnak és a Gundel Károly szakképző suliba szakácsnak! Valaki segítsen melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 00:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
melyikhez lenne kedved??? csak a kedvet nézd, most ne törődj semmi mással, hm?
2011. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Biztos, h a mérnök informatikust választanám!


Gratulálok!

2011. júl. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemet választanám a helyedben. A szakács is jó szakma, de azt később is megcsinálhatod.
2011. júl. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egy éven belül gyökeresen változni fog a felsőoktatási törvény, úgyhogy aki most bejutott vagy jövőre bejut az tegye össze a két kezét, én a helyedben elkezdném az egyetemet, de ha neked a szíved vágya, hogy szakács legyél akkor hajrá.Én is imádok főzni és kísérletezgetni.:o)

Gratulálok mindkettőhöz.:o)

2011. júl. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Én is az egyetemet kezdeném el.

Ha a fősuli nem jön be, vagy végzel és még mindig szakács akarsz lenni, akkor valószínű, hogy el fogsz menni szakácsnak tanulni, de két év múlva, ha végzel szakácsként, akkor sokkal kisebb eséllyel fogod az egyetemet elkezdeni, mert az elhelyezkedésen fog járni az agyad. Hülyeségnek látszik, de az esetek többségében így van.

2011. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából nekem nem is tudom melyikhez lenne kedvem. Én abból indulok ki, hogy egyetemen tanulok legkevesebb 3, 4 évet .. aztán kereshetek munkát 150000 fizetésért maximum ami azért nem valami fasza főleg hogy ez nem is nagyon emelkedik az évek során.. És persze száraz matek meg programozás. A szakácskodás az meg olyan dolog hogy 2 évig dolgozok, tanulok aztán mehetek dolgozni Ausztriába legkevesebb 300000-ért kajával szálással mert ott még a kezdőket is megfizetik. Jah meg persze jobb esetben utazgatás.
2011. júl. 30. 01:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez jól hangzik, de...

Szakács: Mo-n: minden nap, egész nap dolgozol, semmi szabadidő, nincs életed.

Kint: Egy kicsit jobb a munkaidő, ez tény, jobb a lóvé is, de: Megint csak nincs életed, az itthoniakat itt hagyod. A szállás meg, vagy jó, vagy nem.

2011. júl. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, úgy kell dönteni, melyik tavákenységet csinálnád nagyobb KEDVVEL. Informatikusokból számítógéprabszolgák lesznek tömegével, csak aki különlegesen szereti és elmélyed benne, az tud érdekes és jól fizető munkát találni.Rossz jel: már most érzed: száraz. Előzőre: a szakácsnak is van szabadideje. És valószínűbb, hogy kreatív munkát végez (az ételkészítés az!) ellentétben a tömegesen képzett számítógérabszolgákkal.

Mindkettőnek van szabadideje. De azt az fogja jókedveűen, szabadon felhasználni, aki örömmel végezte a munkáját, és nem szenvedett előtte9 órát. Mert akkor utána egyfajta lélekgyógyításra van szüksége.

újra: melyikhez van több kedved???

2011. júl. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát mindenképpen a szakácskodáshoz van kedvem. Pont azok miatt amit mondtál is , hogy kreatívabb, csak sok a rémhír. Sokan mondták hogy nem lehet bírni, de utána olvastam hogy külföldön bőven van szabadidő, mert annyi órát dolgoznak mint mások.
2011. júl. 31. 15:54
 10/14 anonim válasza:
Szabad megtudnom melyiket kezdted el?:)
2011. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!