Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fellebbezhetek a felvételi miatt?

Fellebbezhetek a felvételi miatt?

Figyelt kérdés
Nem rég kiderültek a ponthatárok és 2pontal lecsúsztam a ponthatárról.Sokan mondták nekem hogy 1-2pontnál még lehet valamit csinálni és általában még összejön.Ez igaz?Fellebbezhetek?De mire fel?Sikerrel járna?Egyáltalán mit írjak bele?
2011. júl. 23. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerőseid hülyeségeket beszélnek!

Mégis mi lenne az indok amiért fellebbezel? "Jajj de csak 1-2 ponttal csúsztam le, igazán felvehetnének!"

Tudod hányan csúsztak le csak 1-2 ponttal??? Vicces lenne ha mindenki fellebbezne!

A ponthatár az nem egy körülbelüli érték: az alatt senki, a felett mindenki!

2011. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez nem közép iskolai felvételi ahol lehet. Én is volt,ohgy lecsúsztam adott helyről 2 ponttal... így jártam. vagy pótfelvételi vagy jövőre....
2011. júl. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben:)Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 23. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Mégis milyen jogcímen? Valószínűleg azért csúsztál le, mert nem kevés embernek szintén ugyanannyi pontja volt, mint neked, és ennyi emebrt már nem vehettek volna fel. Semmi értelme nem volna az egész ponthatárosdinak, ha mindenki fellebbezhetne.
2011. júl. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért annyi a ponthatár, mert ha csak 1 pontot is levennének akkor már nem férnének el a diákok. Kivételezni meg nem lehet h na ez jöhet ez nem. Szóval totál hülyeség. Nyelvvizsgánál is, akinek 59%a lett (60tól van meg a vizsga) nem reklamált... aki meg igen, hülyének nézték.
2011. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor fellebbezhetsz, ha ők rontottak el valamit pontszámításkor. Vagy nem számolták bele a nyelvvizsgát, pedig lehetett volna, okj-t...stb. De ha stimmel a pontod, mindent feldolgoztak jól és úgy maradtál le akkor nem fellebbezhetsz. Illetve igen, de minek?
2011. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!