Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csongrád-megyében milyen...

Nyan nyan kérdése:

Csongrád-megyében milyen rendészeti szakközépiskolák vannak?

Figyelt kérdés
Már annyi mindenen gondolkoztam,hogy hova kéne mennem tovább tanulni és most ez a téma kötött le. Valaki tudna segíteni,hogy esetleg hova tudnék menni? Néztem neten,lehet,hogy ennyire sötét vagyok,de csak 2éves iskolákkal futottam össze!:S Bár ezt inkább már a hajnali órákra mondanám,nem a sötétségemre... Néztem a Szegedi Rendészeti Szakközépiskolát,de az is csak 2 éves,nem?? Lenne esélyem,hogy felvegyenek egy ilyen iskolába egyáltalán? 173cm/57kg és futásban nem teljesítek rosszul,de félek,hogy az ugrás vagy az ilyenek lerontanának...:S Kicsit ráedzenék jobb lenne a közérzetem? Iskolai téren már semmi elképzelésem sincsen..de most ez lekötött!
2011. júl. 27. 02:36
 1/1 A kérdező kommentje:
uhh,kicsit sokat kérdeztem...:)
2011. júl. 27. 02:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!