Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a szekszárdi...

Mi a véleményetek a szekszárdi Garay János Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Azok véleményére vagyok kíváncsi, aki jelenleg jár ebbe a Szekszárdi suliba. Mennyi kemény,nehéz az oktatás, és úgy átlagosan kinek mi a véleménye a szakokról stb.
2011. aug. 1. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
melyik osztályba mész?
2011. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát valójában az egyik barátnőm gondolkodik a dolgon. Most lesz 8.-os és ugye már el kellene dönteni, hogy melyik iskolába menne. Egy kicsit tart a sulitól, de egyébként jó esze van, kitűnő tanuló. A humán tantárgyak érdeklik, magyar-történelem :)
2011. aug. 1. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb suli Szekszárdon, jobb mint a Béla. Igazából sok minden függ a tanároktól is, mert vannak nagyon jók és rosszak is, ha szerencséje van jót kap, ha nincs, akkor eléggé megszívja. Én elég sokból megszívtam sajna. Ha szorgalmas, akkor nem lesz sok gondja. :)
2011. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönjük a biztatást, holnap el is mondom neki :D

Igen, szorgalmas, csak sok helyen hallotta hogy nagyon kemény iskola, és ezért tart egy kicsit tőle...

És köszönöm a válaszod :)

2011. aug. 1. 22:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem könnyű, de azért nem olyan nehéz, mint ahogyan sokan elsőre gondolják. ;)
2011. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :)
2011. aug. 2. 21:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Többi válaszhoz még annyit fűznék hozzá, hogy nagyon összetart az egész suli és nem csak évfolyami szinten, hanem mindenki. Rengeteget segítenek a végzősök a "kisebbeknek" és a tanárok is nagyon segítőkészek.:) Van egy-két különc tanár (jó értelemben) akiknek az óráira szinte élvezet beülni:D
2012. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó hely :) szerettem
2012. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nos, végül ide jelentkezett?

Hát amúgy nem tudom, de sajnos nekem pont olyan tanárokat kellett kifognom ,akik nem éppen a segítőkészségükről híresek... :S De tényleg nagyot lehet szopni, ha rossz tanárt kapsz (jelentkezem ebbe a kategóriába! :/ ), de biztos van olyan is, akinek szuper, mert jó tanárt kapott...

2013. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó

Ez mindenütt így van

2013. márc. 27. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!