Van olyan főiskola, ami estin/levelezőn ingyenes vagy legalább nem 100ezer Ft fölött van 1 félév?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
SZTE-ETSZK-n láttam levelezőset, ami támogatott.
2011. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
de most komolyan, ha neked EZ a legfőbb szempont, akkor tutibiztos (megint) olyan papírt kapsz, ami még ahhoz a művelethez is nagyon érdes...
2011. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm!


A 2. válaszolót nem értem.

30 éves vagyok, van 2 gyerekem és egy jelenleg 110ezer Ft-os chf lakáshitelem, ami 60-ról indult... Szeretnék egy diplomát végre, mert eddig különböző okok miatt nem jött össze. Most miért baj az, ha nincs még erre is kb. évi min. 300ezer Ft-om?????

2011. aug. 2. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Van, ezen az oldalon megtalálod: [link]
2011. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb főiskolának, egyetemnek van államilag támogatott levelező képzése, viszont pótjelentkezésben csak költségtérítéses szakot lehet megjelölni. Szóval szerintem februárban jelentkezz vagy esetleg keresztfélévesre!
2011. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

felvi.hu-nézd meg. ami 100 alatt van,azok a hitéleti képzések

ha nem pestre mész,akkor 100 körül sok minden van.


diákhitelből megyek én is mert nem csak a tandíj van hanem a bérlet,a könyvek.. sajnos állami levelezőn ugyanúgy magasak a ponthatárok mint nappalin. pl:


elte andragógia levelező állami 384,térítéses 240


szóval azt is tudnod kell mennyi pontod lenne. felvi.hu-n azt is ki tudod számolni. ha gyesen/gyeden vaghy,az plusz 50 pont

2011. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!