Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pótfelvételivel felvesznek...

Ha pótfelvételivel felvesznek az általam megjelölt szakra, akkor mikor kell elintézni a papírokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Augusztus 29-én derül ki, hogy felvettek-e! Mikor kell felvenni az órákat, mikor kell tankönyveket szerezni, diákigazolványt intézni? Egyáltalán mikor kezdődik az egyetemi tanév? Ugyanúgy szeptember elsején? Előre is köszi!
2011. aug. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is pótfelvételizem, pontosan sajnos én sem tudom.. :S viszont én már aug. vége felé elintézem az albérletet, h azzal ne legyen gond később. A diákigazolványt beiratkozáskor kell igényelni. Azt én sem tudom, h az órákat mikor kell felvenni :S A tanév pedig nem szept. elsején kezdődik:)
2011. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgyan akkor van a beiratkozás mint normális esetben.Ekkor kapod meg a szükséges információkat szorgalmi, vizsgaidőszakról stb. Az órákat a regisztrációs héten kell felvenned, hacsak a suli meg nem teszi helyetted(nálunk 1. félévben így volt). A tankönyveket akkor kell beszerezned ha a tanár megmondja miket kell beszerezni, ekkor ad egy időpontot is hogy meddig kell. Diákigazolvány igénylő papírt a tanulmányi osztályon (vagy melyik egyetem éppen hogy hívja)kell kérned, vagy ha a tájékoztatón(beiratkozás napja) osztogatják akkor ott. A tanév=szorgalmi időszak fel van tüntetve az iskola honlapján, de kapsz papírokat fontos információkkal amiket azért őrizz meg mert később fontos infókat tudsz hasznosítani belőlük.

Kétlem h rögtön 1-én kezdődik, pláne ha levelezőre mész mert akkor még később.

UI: sok sikert! :D

2011. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezer hála az előttem "szólonal" a szuper válaszért! Csak annyira egészíreném ki a kérdésemet, hogy nappali tagozatra iratkoztam be, ezért is sürgős a dolog! ;)

Remélem, elmagyarázzák a dolgokat ott, hpgy hogyan is lesz, nem szeretnék beégni rögtön az elején... XD

Köszi a választ!

2011. aug. 8. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vok

Hát én a helyedben nem aggódnék ha be is égsz nem te leszel az egyedüli sem az első sem az utolsó. 1 félév alatt belejössz a dologba. Ha lemaradsz pl: 1 tantárgyról amit nem vettél fel akkor is meg tudod oldani.

Én is követtem el pár hibát mire kiismertem a dolgokat szidtam is a rendszert hogy semmit nem közölnek az emberrel, és látom azóta is ugyan olyan sz@r.

2011. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!