Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy OKJ-n mennyire nézik...

Egy OKJ-n mennyire nézik szigorúan a bejárást?

Figyelt kérdés

Csak le szeretnék vizsgázni, otthon megtanulom ami szükséges, de nem igazán akarok bejárni (munka, nyelvtanulás, stb.).


Van kötelező óraszám?


2011. aug. 12. 02:28
 1/6 anonim ***** válasza:
van, kötelező bejárni, szigorúan nézik, két igazolatlan után ki is tesznek. Még az orvosi ig-ra is beszólnak, ha sok.
2011. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meglepődtem, hogy van olyan, mint amit a 08:44-es említett. Az én tapasztalatom az, hogy nem igazán érdekli őket, sőt; beiratkozásnál éppen az igazgatóhelyettes mondta, hogy őket igazából csak az érdekli, hogy vizsgázz le mindenből.
2011. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
re2 -igen ez saját tapasztalat!- de valószínű van különbség: fizet a tanuló vagy nem, munkaügyi kp-fizet vagy nem
2011. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nálunk is nagyon szigorúan vették. Ettől függetlenül volt pár igazolatlanom, de azért volt olyan, hogy emiatt behívtak titkárságra, hogy tisztázzam és mondták, hogy ha még többet hiányzok, akkor nem vizsgázhatok.

Szóval szerintem szigorúan veszik.


Nálunk jelenlétit kellett mindig írni. Mondjuk volt több olyan tanár is, aki megmondta, hogy őt nem érdekli, hogy ki van ott és ki nem, csak aláíratták a jelenlétit és akkor aki akart, elmehetett. De én ritkán éltem vissza a tanár jóindulatával.


Szerintem egy idő után rájössz, hogy nálatok mi a szokás!

2011. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez az iskola színvonalától függ. Nekem az első sulimba nagyon szigorúan nézték az igazolatlanokat tanköteles diákoknál és nem tanköteleseknél egyaránt, ami folytatódott azoknál akik teknikumot tettek vagy szakképzésre jártak. A második sulimba senkit nem érdekelt gimnáziumi képzésen se a hiányzás, azokat cseszegették akik látványosan mondjuk az órák jóval több mint feléről lógott. Ide nyugodt szívvel merek jelentkezni okj-s képzésre is, pláne hogy nem lesz olyan sok óra és be is akarok járni előzetes terveim alapján. Az elsőtől irtóznék a felesleges szórakozás miatt.
2011. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akiknek nem nézték, hova jártak?

2011. aug. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!