Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen feltételekkel és...

Milyen feltételekkel és milyen módon jelentkezhetek gyakornoki pozícióra egy céghez/vállalathoz?

Figyelt kérdés

főiskolás vagyk 2.éves és nyárra szertnék egy céghez jelentkezni hogy hogy egy kis szakmai tapasztalatot gyűjthessek.valójában nem hirdettek meg ilyen jellegű állást, ezt csak önkéntes alapon szeretném.még nem volt eddig erre lehetőségem,de most úgy érzem kipróbálnám.egyébként egy tanfolyam-tréningszervezéssel,felnőttképzéssel foglalkozó cégről van szó,én andragógia szakos vagyok)


szóval írjak emailt nekik?vagy telefonáljak?a munka egyébként 20 km-re van attól a várostól ahol élek(nem is ott ahol az fősuli van)de nyáron itthon vagyok,ezt a távolságot azért ki lehet bírni egy kis ingázással.


szóval ha pl.emailt írok nekik abba mit foglaljak bele?egyáltalán érdemes így jelentkezi ha nem is hirdettek ilyen pozíciót?(ráadásul csak nyárról lenne szó)


remélem nem nagyon ostoba a kérdés,de tényleg nincs gyakorlatom és 2-3 hónap is sokat jelentene nekem.


előre is köszönöm a tanácsokat:)


2009. ápr. 12. 19:54
 1/4 A kérdező kommentje:
nyilván teljesen alulról kezdeném a dolgokat,(az ingyenesség egyértelmű)és ez a 2-3 hónap nem olyan sok de mégiscsak belekerülnék egy kicsit a "vérkeringésbe"...van ennek így értelme?
2009. ápr. 12. 19:56
 2/4 A kérdező kommentje:

egyébként a cég egy regionális képzőközpont,

(ök.-i,minisztériumi fenntartással)

tehát nem egy magánvállalkozás...feltehetően ez is befolyásolhatja az esélyeimet.jól gondolom?

2009. ápr. 12. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkozok. Álláskereső portálokon nézz körül, ott szoktak gyakornoki állásokat hirdetni!!Sok sikert!
2009. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi.csakhát az én "szakterületemen" nem nagyon szoktak lenni.de ha van is messze onnan ahol én lakom...:(
2009. ápr. 13. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!