Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdasági iskola után is...

Közgazdasági iskola után is lehet menni egyetemre vagy fősulira? Ha igen, milyen jó szakok vannak? -ez a fontosabb

Figyelt kérdés
ügyvitel vagy könyvelői adminisztrátor szakra szeretnék menni, de utánna lehet tovább???
2009. ápr. 12. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van érettségid, akkor továbbtanulhatsz akármilyen iskolából. Persze mondjuk egy közgazdaságiból nem érdemes orvosira menni.

Milyen jó szakok vannak? Rengeteg jól hangzó szak van, de aztán melyikkel tud az ember lánya elhelyezkedni, azt nem lehet megmondani előre. Én is közgazdasági szakközépbe járok, és pénzügy-számvitel vagy emberi erőforrások szakon tanulok majd tovább. Sokak szerint a pénzügyes túl telített, az emberi erőforrások meg büfészak, de nekem ezek tetszenek. Szóval az, hogy kinek mi a jó szak, az önmagán múlik leginkább. Ha jól értem most vagy 8-as, szóval még bőven ráérsz azon gondolkodni, hogy majd 4 év múlva hova menj továbbtanulni, addig még tízszer átvirálják úgyis a rendszert. A lényeg, hogy a továbbtanuláshoz kell érettségi.

2009. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem, köszi

és nem is akarok orvosira menni :D

2009. ápr. 13. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,én azt mondom,h mehetsz közgázból orvosira is:DEgyis ismerősöm közgázos volt és most a SOTE-n tanul.Mi adtuk neki a biosz anyagokat és 95%os emelt szintűt írt bioszból és kémiából is:D

Én meg gimis voltam,most meg Turizmus tanulok ami ugye közgázos.Szerintem ez így nem függ ettől

Te is jöhetsz turizmusra,pénzügyre,idegenfogalom,amit szeretneél:D

2009. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!