Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnöki képzés mennyire...

Gépészmérnöki képzés mennyire számít nehéznek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 15:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Annyira nem nehéz.
2011. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért eléggé.
2011. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Eléggé az, de emberfüggő. Attól függ, mire vagy fogékony.
2011. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Az egyik legnehezebb képzés. Régen is az volt, de még ma is. Bár iskolák között van különbség - MME vs BME. De ha egy kicsit is érzel magadban affinitást, vágjál bele.
2011. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azért nehéz, amiért minden mérnöki jellegű képzés: fontos és nagy részét teszi ki a matematika és fizika. Ez általában az emberek többségénél válóok, ha ez megy, akkor nyilván nem vészes.
2011. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nem értem a kérdést. Csak kinéztél magadnak valamit amiről fogalmad sincs? Hogy mennyire nehéz ezt más nem fogja neked megmondani. Nézz után hogy miket kell ott tanulnod aztán döntsd el magad.
2011. aug. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg az IQ-d = akkor majd megírom.
2011. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi erővel mindenki beírhatna mindent a googleba és akkor nem is lenne gyakorikérdések.hu
2011. aug. 21. 09:12
 9/13 anonim válasza:
Ne vedd a lelkedre, de sajnos millió egy tényezőtől függ a nehézsége. Alapvetően emberfüggő. Meg ugye mi az hogy nehéz? Ismertem olyan orvost, aki szerint a SOTE egy vicc. Javaslom informálódj olyanoktól (én agrármérnök vagyok) akik ilyen szakon végeztek.
2011. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Háát pontosan azért írtam ki a kérdést mert reméltem ,h. egy gépészmérnök fog majd nekem erre választ adni.. és nem ilyen hülyeségeket irogat,.h mennyi az IQ..
2011. aug. 22. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!