Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Régen gyorsan tanultam, de...

Régen gyorsan tanultam, de mióta megjött, nem. Mi tortent velem? Ez normalis ebben a korban?

Figyelt kérdés
Most toltom be a 12 evet es nagyon nagyon jo tanulo vagyok es nagyon hamar fog a fejem keveset szoktam tanulni de most egy ideje kb miota megjott azota nekem anyyira nehezen fog a fejem egesz nap es meg reggel is tanulok hogy nehogy lemaradjak en nem tudom mi tortent Elore is koszonom a valaszokat!Jah es nektek volt ilyen?
2008. márc. 6. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most, az érettségi közeledtével volt olyan egy alkalommal, hogy úgy éreztem, tele a fejem, és egyszerűen több nem fér bele. Ez az állapot kb. egy-két hétig tartott, próbáltam tanulni, többször megnéztem mindent, biztos megírtam-e, biztos átolvastam-e, stb. Aztán egyszercsak elmúlt ez az érzés, sőt, most a rendszeres, intenzív tanulás mellett kipihentnek vagyok, és érzem, hogy tényleg okosodtam (lexikális tudás).

Szóval, szerintem ne aggódj, nem vagy rossz. :)

2008. márc. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

a mensesre gondolsz, nos lehet, hogy kicsit kimerült vagy több pihenés!!

elmúlik, vashiány-- vitaminpótlásra esetleg szedhetsz

2008. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!