Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pótfelvételiztem, mikor,...

Pótfelvételiztem, mikor, hogyan értesítenek?

Figyelt kérdés

Most adtam be aug elején, jövő héten ugye kiderülnek a pontok, elvileg van annyi pontom, hogy bekerüljek, szeretném is nagyon.


Mikor, és hogyan fognak értesíteni?

Kit mikor értesítettek az elmúlt években?


2011. aug. 22. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha adtál meg mobilszámot, akkor megy az sms. Ha nem, akkor pedig felvin meg tudod nézni sztem :)

Én is pótfelvételiztem és már nagyon izgulok :/

2011. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mindent adtam, telszám, itthoni,mobil, email...

és ha nem tudom felvenni,mert épp dolgozom,akkor mi van?


felvin hogy??

2011. aug. 22. 22:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sms. Utána meg szeptember első hetében az adott intézmény küld levelet postán.
2011. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A felvi rendszerében miért nem tudom megadni a felvételi azonosítóm és a születési dátumom, mint az általános eljárásnál, hogy működjön az Én felvim?
2011. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Háát én e-felvin jelentkeztem, ezért tudom ott is megnézni. Ha postai úton jelentkeztél, akkor majd megy a levél :)
2011. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

jaaa, én postán jelentkeztem.

ezek szerint SMS-t kell várnom! :)))


és ha mondjuk nem vettek fel? az is sms?

2011. aug. 22. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, akkor is megy:)
2011. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kösziii! :)
2011. aug. 22. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
E-felvin jelentkeztem, de az Én felvimnél csak az általános eljárásban részt vevők tudják megadni az adatokat. (Nem az e-felvinél!!!)
2011. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFFért, de nem tudja valaki h mikor fog a fizetésnél is "pipa" lenni ? :D Merthogy én utaltam rendesen a pénzt meg minden, a hitelesítő adatlap meg is érkezett, emailt is kaptam.. de kezdek félni h a fizetéssel valami nem stimmel :S
2011. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!