Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » DE-TTK Biotechnológia MSC...

DE-TTK Biotechnológia MSC gyógyszer biotechnológia szakirány?

Figyelt kérdés

Érdekelne pár információ mert oda szeretnék jelentkezni elsősorban.Aki hallott róla vagy oda jár az írjon pár infót, hogy milyen a nehézsége illetve van e rá kereslet.

2009-ben indult, tehát elég friss lehet.

Várom a válaszokat!:)


2011. aug. 26. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Jövőre én is oda fogok jelentkezni, úgyhogy remélem kapunk valami infót. :)

2011. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj de jó! Végre nem vagyok egyedül. :) Láttam a felvin hogy a TTK-n itt lett a legmagasabb a ponthatár.Sokan jelentkeztek.Melyik szakra jársz?
2011. aug. 26. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:

DE-TTK-n végeztem Biológia Bsc-én, most 1 évig mást tanulok, de jövő szeptemberben szeretném folytatni.

Amúgy ha keresztfélévbe indul februárban akkor jelentkezem majd ősszel. (de kétlem h fog)

2011. aug. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ODLA szakon végeztem és ugy döntöttem 1 évig dolgozok,majd jövőre próbálom meg.Ha indulna keresztfélév akkor beadnám a jelentkezésemet.
2011. aug. 27. 10:30
 5/8 anonim válasza:

Jaj de jó, úgy látom egyre népszerűbb lesz a szak :) Pár nappal ezelőtt még csak 1 ezzel kapcsolatos kérdés volt :P

Túl sok infóval még én sem tudok szolgálni sajnos, de most fogom elkezdeni szeptembertől :) Annyit tudok én is h pár éve indult csak és állítólag nem túl nehéz, illetve h nem igazán kiforrott még az egész képzés, de remélhetőleg ez csak jobb lesz :)

Bár pár napja voltam beiratkozni, ott 1 kicsit csalódtam, ugyanis arról volt szó h a papírügyek elintézése után 1 kis szakmai tájékoztató- féleséget szerveznek. Ez meg is volt minden szaknak, kivéve a biotech. és az alk. matek Msc-t, ugyanis a szakfelelősök elfelejtettek eljönni :S Ettől eltekintve eddig pozitív tapasztalataim vannak, mindig kedvesek, segítőkészek voltak velem, és legtöbben azt mondják h látnak benne lehetőséget a jövőre nézve...reménykedjünk :)

Ja, még annyit az ODLA-s hozzászólónak h én NK-n végeztem most, azt mondták annyi hátránnyal fogok indulni h 3 tárgyat kell majd csinálnom pluszban a 4 félév alatt, de tök aranyosak voltak, mondták h ne féljek ettől, simán meglesz, és h szeretettel várnak stb. :D

Huhh, bocsi a sok rizsáért (ahhoz képest h semmi érdemlegeset nem tudok még :D)

2011. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!Majd írhatnál (akár privátban is) hogy milyen a képzés ha elkezdődik a suli.Melyik szakirányon vagy?Nekem még ugyis van 1 évem a jelentkezésig.


Láttam a felvi statisztikán hogy a TTK-n ezen a szakon lett a legmagasabb a ponthatár a mesterek közül.

Első helyen biztos megfogom jelölni,de mivel nekem az állam bácsi márcsak 1 évet támogat ezért 1 évet ki kell fizetnem.Ezért nem mindegy hogy milyen mestert választok.Lényeg hogy legyen jó esélyem majd munkát találni vele.

2011. aug. 28. 10:20
 7/8 anonim válasza:

Persze, persze, írni fogok ha már kicsit jobban belelátok majd az egészbe :) A gyógyszer-biotech. szakirányt választottam amúgy én is, ezzel mindenki szerint többet érek meg jobban is érdekel a dolog.

Hmmm, tényleg itt volt a legmagasabb a ponthatár? :O Most nem is nézegettem végig, csak örültem h sikerült :D

Naná, egyértelmű h jól meg kell gondolni mit is választ az ember, nem könnyű olyat találni amivel tényleg sikeres lehetsz :)

2011. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bizony!Nagy kedvenc lett ez a szak a TTK-n a mesterek között az idén.Biztos ők is látják benne a lehetőségeket. :)
2011. aug. 29. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!