Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El tudom végezni rövidebb idő...

Timido kérdése:

El tudom végezni rövidebb idő alatt az egyetemet? Hogy nem 7 félév, hanem 6? vagy 5?

Figyelt kérdés

Mert én most elvégzem majd a nemzetközi gazdálkodást, és mellé szeretném majd a gazdálkodás és management. De levelezőn szeretném, mert majd szeretnék dolgozni mellette. De egyszerre a két levelezőt nem tudom állni, mert költséges. És utánna, ha befejeztem a nemzetközit, akkor utánna mivel már elég sok tárgyam meg lesz, elkezdeném a gazdálkodás és managementet.

Akkor azt én megcsinálhatom mondjuk 4-5 félév alatt? Persze ezek csak feltevések, majd még megtudom, hogy mennyire birom, meg munka stb.. De mint elmélet. Ez megoldható?


2011. aug. 29. 11:28
 1/1 ausonia ***** válasza:
elméletben megoldható, ha nem úgy épülnek egymásra a tárgyak, hogy nem tudsz későbbi félévre eső tárgyat előbb felvenni.az a baj, hogy szerintem ez levelezőn nem megoldható, csak nappalin.és még nappalin is nagyon húzós.azért mondom, hogy levelezőn nem, mert a konzultációk kéthetente/hetente vannak, pénteken, vagy szombaton, és sok órát tartanak meg egyszerre, tehát valószínűleg nem tudnál rendesen bejárni,mert ütnék egymást a konzultációk.nappalin ez könnyebb,mert a hét minden hétköznapján vannak órák és úgy könnyebb őket elrendezni, hogy be tudj minden szemináriumra járni(előadásra nem mindig kötelező).
2011. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!