Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen suliba menjek? Anya...

Milyen suliba menjek? Anya szerint legyen egy jó munkám, ezért menjek közgazdba. :/ én inkább zenés suliba szeretnék menni. Imádok énekelni és tudok is, gitározni és zongorázni. Mien suliba menjek?

Figyelt kérdés
13/L nagyon köszi az értelmes válaszokat..ja és Bp.-n lakok :)
2011. aug. 29. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A közgazdasági jobb lehetőséget ad a biztosabb megélhetéshez, különösen, ha jól is tanulsz és nem állsz meg az érettségi után. Hogy mennyire tudsz énekelni és hangszeren játszani, szakember tudna rá választ adni. Esetleg az ő véleménye alapján lehetne ezzel kapcsolatosan tervezni a jövőd. Én azért valószínűnek tartom, hogy ha eddig nem volt olyan kiemelkedő a tehetséged, hogy más is erre próbáljon terelni a továbbiakban, akkor inkább maradj hobbi szinten ezen a területen.
2011. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass anyukádra! Tényleg jó, ha van egy biztos szakma a kezedben. Emellett pedig folytasd a zenélést, nyugodtan vehetsz magánének- vagy éppen gitárórákat.
2011. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináld mindkettőt egyszerre! Én zeneibe jártam, és sokan csinálták azt, hogy máshol tanultak, csak zeneórákra jöttek délután. Ma már úgy látom, ők csinálták jól. Felvételizhetsz konzervatóriumba, de ha simán zeneiskolába jársz egy jó tanárhoz, az is megfelelő.
2011. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!!utolsó:nagyon jó 5let köszönöm!ment a +
2011. aug. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!