Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki anglisztikán, szabad...

Aki anglisztikán, szabad bölcsészeten vagy magyar szakon végez az milyen esélyekkel tud elhelyeztedni?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek végzős gimiben és ezt a három szakot (ebben a sorrendben) szeretném megjelölni. Ha el is végzem, hova helyezkedhetnék el ill. milyen munkakörben?
2011. aug. 30. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nulla.

Angollal esetleg multinál tolmácsként.

H tanári mesterre megy,talán taníthat,ha talál helyet.

Ezt bölcsészként mondom.

2011. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szabad bölcsészetet mindenképpen kerüld el! Nyelvre viszont érdemes menni, én is azon vagyok.
2011. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát nem túl jó. :/ Már másoktól is hallottam ezt, hogy kb. arra elég, h. elmenjek takarítónőnek. Leginkább tanár szeretnék lenni középiskolában. Mindenki azt mondta, h. inkább menjek mérnöknek, mert azzal még kereshetek is. De az meg egyáltalán nem érdekel és a matekhoz is hülye vok...
2011. aug. 30. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tanítani akarsz, akkor jó az anglisztika vagy a magyar. A szabad bölcsészet inkább csak akkor jó, ha mittudomén költő vagy és szélesítenéd a látóköröd.

De gondold végig, melyik tárgyakat szereted még, azokat is bejelölheted, akár biosz vagy művtöri..

2011. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztos helyed van a Burger Kingben
2011. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!