Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha közép iskolában biológia...

Ha közép iskolában biológia tagozaton tanulok akkor a jövőben mivel foglalkozhatnék?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha olyat mondanátok amit magyarországon is tanitanak és itthon tudnék is vele foglalkozni.(De ne olyat hogy tanár , az orvosit meg fölösleges mondani mert azt úgy is el szeretném végezni)Valami kutató szeretnék lenni(a lényeg a kevés vér).

Amúgy tizedikes leszek(holnptól) szal még van időm.


2011. aug. 31. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"az orvosit meg fölösleges mondani mert azt úgy is el szeretném végezni"

Ugyan mit akarsz még az orvosi mellett elvégezni? Pont elég az a 6 év, plusz ha szakorvos akarsz lenni, akkor még plusz 3-9 év...

Ha mg kutatni akarsz, akkor pdh-re menj orvosi után.

2011. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként jobb, ha megbarátkozol a vérrel, mert attól, hogy nem olyan területen akarsz dolgozni, attól még az egyetemet ugyanúgy ki kell járnod, és ott bizony lesz vér.
2011. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bármivel, amivel csak akarsz, annyira nem számít a tsaozat, majd a fakultációk lényegesek. :)

Amúgy biosszal sokfelé mehetsz, pl. lehetsz biológus, biomérnök, mindenféle egészségügyi képzés. De ha az orvosit úgy is el szeretnéd végezni (ahol az előzőnek igaza van, fogsz egy kevés vért látni), utána lehetsz kutatóorvos, egyetemi tanár.

2011. szept. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a kutatóorvos tetszik, ahhoz milyen fakultáció kell?
2011. szept. 1. 17:50
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

kevés vér? orvosira akarsz menni de azért kevés vért akarsz.. ?


és ki tesz fel ilyen hülye kérdést, hogy a kutatóorvoshoz milyen fakt kell.. ? szerintem kb 10 éves lehetsz. 7 év múlva gyere vissza.

2011. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
16 leszek ,ha nem tetszik a kérdés nem kell válaszolni!
2011. szept. 3. 16:06
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
ha olyan hülye vagy, hogy megkérdezed 16 éves létedre, hogy milyen fakt kell ahhoz, hogy kutatóorvos legyél akkor eleve nincs annyi eszed, hogy felvegyenek az orvosira, tehát akár ki is törölheted ezt a kérdést a listádról.
2011. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mint mondtam ha nem tetszik ne válaszolj! (gondolom kémia fakt kell.)
2011. szept. 3. 17:02
 9/14 anonim válasza:
ahelyett hogy lehordanás, egyszerübb lett volna válaszolj. Nem mindenki van tisztába a továbbtanulási lehetőségekkel. azért van az oldal, hogy feltegye a kérdéseit, és ő fel is tette az ÉRTELMES kérdését!
2011. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

igen! 16 évesen az tényleg értelmes kérdés, hogy milyen fakt kell ahhoz, hogy orvos legyél!


gondolom az utolsónak is annyi esze van mint a kérdezőnek.


amúgy meg válaszoltam a kérdésre, megmondtam neki, hogy felejtse el, mert ennyi ésszel úgysem veszik fel az orvosira. ez az igazság, persze ti kedveskedhettek neki, de akkor sem fogják felvenni.

2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!