Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia-biológia tanár szeretnék...

Kémia-biológia tanár szeretnék lenni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most kezdtem gimiben, és majd kémia vagy biológia tanárként szeretnék dolgozni. Milyen főiskolát vagy egyetemet tudtok ajánlani?
2011. nov. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

érdekes kulcsszavakat adtál meg :D


a biológiát nem nagyon tudom, de kémiának Veszprémet mondanám.


Amúgy meg ELTE vagy SZTE.

2011. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam több embert vonzok ide... xDDD

Egyébként borsodi vagyok és én Debrecenre vagy Egerre gondoltam, de Debrecenben tán van vmi tanárképző, de ezzel kapcsolatban elég keveset tudok. Meg egyik legjobb barátom is odakészül és szeretnék vele menni. xDD

2011. nov. 6. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
még bőven van időtök kitalálni :D végig kell nézni minden lehetőséget
2011. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a barátom infóra megy, és neki már konkrét, de én még nemtudom, hogy Debrecenben van-e kémiatanár lehetőség...
2011. nov. 6. 22:14
 5/7 anonim válasza:

Egyelőre tanuld a bioszt, kémiát. Mire odakerülsz a felvételihez, ki tudja mi lesz. ( [link]

Egyébként Debrecent nem ajánlanám.

2011. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SzarokRája válasza:
En azt javaslom, hogy ha kerdesed van akkor a megfelelo helyen keress hozza valaszt...
2011. nov. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egyik se legyél mert azokat mindenki utálja tapasztalatól mondom!!
2012. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!