Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre kell menni...

Milyen egyetemre kell menni hogy rendezvényszervező lehess?

Figyelt kérdés
hallottam, komunikációt, közgazdaságot, marketinget, andragógiát(?)....valaki aki biztosra tudja, esetleg elvégezte és el tudott helyezkedni vele?
2011. szept. 3. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
néztem álláshirdetéseket és ott az elvárásoknál " magasfoku szakirányu képzettség" szerepel. erre vagyok kiváncsi, hogy ez milyen egyetem (+ továbbképzés)
2011. szept. 3. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:
a naív ifjúság... ahhoz nem nem papír kell, hanem ismeretség. én már több, mint 5 éve ebben dolgozom mindenféle papír nélkül.
2011. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lehet, de én jó akarok lenni, nem ismert... tudod nem mindenkinek vannak ismerettségei, de attól még lehet jó egy szakmában, és én határozott vagyok, elszánt, és igenis elvégzem azt az iskolát ami szükséges, és úgyis a szakmában fogok dolgozni! Már csak az a kérdés, melyik iskolát.
2011. szept. 4. 13:16
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Turizmus-vendéglátás (BA) szakon lehet rendezvényszervezés szakirányt választani, például Veszprémben vagy a Heller Farkas Főiskolán. A szakirányok egyébként benne vannak a felvételi tájékoztatóban, ott szerintem mindenképp nézz utána.

2011. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!