Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek azok a szakok, amik...

Melyek azok a szakok, amik nem tartoznak a legnehezebbek közé?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan szak ahol az ember többnyire olyat tanul, amit szeret is.
2011. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne nehézség szerint válassz, mert minden szak nehéz. Olyat válassz, amit tudnál csinálni huzamosabb időn át.
2011. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ. Én például meghalnék 6-700 oldal száraz szépirodalomtól. Olyat tanulj, ami érdekel. Bár kevés mérnökhallgatót láttam aki vidáman kacagva ment át mindig minden vizsgáján, és itt nem a kettesre gondolok. Ezenkívül még az orvosképzés az, ami egész embert kíván, bár ha rendesen akarod csinálni, és dolgozni szeretnél, akkor a többi szak is, avval a különbséggel, hogy a többit félgőzzel is meg lehet csinálni. Akkor viszont pont annyit is ér...
2011. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
irány a szociológia...balkézről elvégzed!nem ér semmit, de diplomát ad...na jó, nyelvtudással...
2011. szept. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
közép c nyelvvizsgám már megvan.az indul keresztféléven?kell felvételizni,vagy az érettségi pontszámot lehet duplázni,mint régen?
2011. szept. 11. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Általános bölcsész! Vagy ha szereted a tesit, akkor rekreáció. Esetleg ha a matekot, akkor könyvelő.

Ezek viszont annyit is érnek. Bár egyetértek veled: Sokszor a többi sem ér többet, azokban is csak lehetőség van.

2011. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát a matek nem az erősségem.
2011. szept. 11. 13:03
 8/11 anonim válasza:

Ha a matek nem megy, az szűkíti a kört.

A műszaki, informatikai és gazdasági szakok kiestek, mert ott kell a matek.

Ebből kiindulva inkább tényleg a bölcsész, vagy társadalomudományok között találod meg a neked könnyű szakot.

2011. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

én idén kezdtem a bkf-en üzleti és kommunikáción és nagyon szeretem. az is igaz, hogy világ életemben kommunikációt akartam tanulni, és mindenki ezt ajánlotta. csináld azt, amihez kedvet érzel. nekem bejött :)

19f

2011. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg ha a matekot, akkor könyvelő.

Ezek viszont annyit is érnek. Bár egyetértek veled: Sokszor a többi sem ér többet, azokban is csak lehetőség van.


Ez milyen hülyeség? Pont a könyvelők, a gazd-i diplomával rendelkezők vannak a legjobb helyzetben. Szükség is van rájuk, van munkalehetőség, és jól is keresnek...nem tudom, te mit hallottál...és azt sem hiszem, hogy könnyű lenne megcsinálni a diplomát.

2011. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!