Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért lesz valaki magántanuló?

Miért lesz valaki magántanuló?

Figyelt kérdés
Milyen okokból lesz valaki magántanuló? Persze azon kívül, hogy pl. munkát kap mint énekes, színész, modell fiatalon, ezért nincs ideje suliba járni. Szóval ezen kívül...?
2011. szept. 10. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akiket ismertem: az egyik élsportoló volt, a másik labilis idegrendszerű, szinte folyamatosan kórházban volt, a harmadik aszociális, néha bejött órára, de egyszerűen érződött rajta, hogy nem tud az emberekkel mit kezdeni.
2011. szept. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én akit ismertem az azért volt magántanuló mert apja meghalt és dolgoznia kellett hogy ne haljanak éhen, és az anyukája is beteges volt aki szintén gyakran szorult orvosi ellátásra.

Egyébként bárki lehet magántanuló ha azt kérvényezi és jól megindokolja.

2011. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy tapló bunkó osztálytársai illetve iskolatársai vannak.én is szívesen lettem volna magántanuló ez miatt..most estibe járok nagyon jó hogy örömmel megyek be délután a suliba és nem gyomorgörccsel.
2011. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
általános 7-8.ba én is voltam magántanuló. egyszerűen szartam bemenni órákra és egy pszichológussal írattunk papírt, hogy iskolafóbiám van. elég jóképességű gyerek vagyok, így a vizsgák nem jelentettek problémát. nem volt szükségem tanári felkészítésre. aztán persze a gimit már rendesen csináltam, meg egyetemen azóta is nappalis vagyok.
2011. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző kettővel egyetértek. Én idén végzek a gimiben és a szemét osztálytársaim miatt lettem magántanuló. Egyszerűen rossz néven vették, hogy tanulok, mert tovább akarok tanulni, és nem velük foglalkozok. Ígyhát akadályoztak dolgozatírásnál, meg felelésnél. Én ezért lettem magántanuló, és ezek mellett egészséges vagyok, jól érzem magam, és vannak emberek akik szeretnek. Sokszor tényleg csak a magántanulóság ment ki egy idióta közösségből...
2012. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!