Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanuló voltam ebben...

Magántanuló voltam ebben félévben műtűt, és betegség miatt, és most osztályozóm lesz németből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Agyműtétem volt előző évben és sajnos az első félévet ki kellett hagynom a gimnáziumból.! fél évig hiányoztam a suliból, és magántanulónak irattam magam, második félévben behoztan a lemaradásom, kivéve Németből, sajnos, abból most aug.30-án vizsgázok, nagyon offon vagyok, elegem van mindenből, lassan az életből is, és nagyon félek. anyumék biztatnak h. rosszabat is kibírtam már, ezért tisztelem is őket h. van még bennük erő, de nekem már alig, nagyon félek. tanulok, tanárhozjárok, 1500ft-os órákért! annyira béna nemvagyok kb2-3-as szinten vagyok, de mégis félek!

semmit nemtudok az egészről, ponthatárok, vagy vizsga menete, valami szabály vagy islyesmi...stb van olyan aki osztályozózik, és ez osztályozó nem pótvizsga, mivel egész fél évben hiányoztam(de egész évre voltam magántanulónak beírva, mivel sokat hiányoztam volna a vizsgálatok miatt,de ahányszor csak tudtam bejártam, vittek órákra.)!

Mégvalmai 11-es anyagból kell.

köszönettel 18/L


2010. aug. 17. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy agyműtétet túléltél, a német osztályozó vizsgát is túléled. Nem nehéz, egyszerűen készülni kell rá: leülni és tanulni. Ki kell töltened egy nyelvtani tesztet, és beszélgetned kell megadott témáról a tanárral. Nem lesz gond, csak nyugodj meg, és ne idegesítsd magad! Addig pedig bújd a könyvet, van még két heted. Ennyi idő alatt igazán fel lehet készülni...
2010. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.


szerintem ne aggódj. ha 2-es 3-as szinten vagy, akkor nincs mitől félned. Noha elvileg nem lenne szabad diszkriminálni, szerencsénk van, hogy ez sosincs így, valószínű, hogy mivel tisztában vannak vele, miért maradtál le, hiányoztál, pozitív elbírálásban fognak részesíteni, és nem fognak nagyon kekeckedni!


legyél higgadt és magabiztos, amennyire csak lehet!

2010. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi lesz ha megbuksz? semmi; megy tovább a élet...

ez a legrosszabb ami bekövetkezhet.

én szigorlatra, államvizsgára is így mentem, meglett mind 2.

2010. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen válaszaitok, igen az élet megleckéztetett rendesen... és tanulok is amennyit csak tudok!

nagyon kedvesek vagytok hogy írtatok! komolyan! ÉS TUDJÁTOK H. HÁNY SZÁZALÉKTÓL KETTES, 3-AS,4-ES,5-ÖS?csak hogy tudjam mire számítsak!

jah és ne szeretném hogy kivételezzenek velem, ezt senkitől nem vártam el! és megis mondtam nekik, h. én is ugyanolyan diák vagyok, nem szeretnék visszaélni a betegségemmel.És HA AZT ÉRDEMLEM H. NE MENJEK ÁT, AKKOR NEM KÉREM A KÖNYÖR KETTEST, MERT AKKOR AZ AZT JELENTI HOGY NEM TUDOK SEMMIT, ÉS KÍNLÓDHATOK AZ ÉRETTSÉGIN, INKÁBB RÁHÚZOK EGY ÉVET, ÉS JOBB LESZ TÖBBET TUDOK MAJD, és választhatom álmaim foglalkozását, az óvónőséget, mivel életcélom hogy azokat a drága gyerekeket taníthassam nevelhessem vigyázzak rájuk!

2010. aug. 18. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,


én csak sok sikert tudok kíváni! Ne ad fel!!!

Keresztanyám német tanár megkérdeztem tőle, hogy alakulnak a ponthatárok:


5 80%

4 60-79%

3 40-59%

2 20-39%

1 -19%


Remélem tudtam segíteni!! :)Kitartás!!

2010. aug. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm nagyon kedves vagy!

azon vagyok mindg hogy a pozitiv dolgokat lássam meg, de ez egy idő után már negyon nehéz!

2010. aug. 18. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!