Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanuló voltam ebben...

Magántanuló voltam ebben félévben műtűt, és betegség miatt, és most osztályozóm lesz németből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Agyműtétem volt előző évben és sajnos az első félévet ki kellett hagynom a gimnáziumból.! fél évig hiányoztam a suliból, és magántanulónak irattam magam, második félévben behoztan a lemaradásom, kivéve Németből, sajnos, abból most aug.30-án vizsgázok, nagyon offon vagyok, elegem van mindenből, lassan az életből is, és nagyon félek. anyumék biztatnak h. rosszabat is kibírtam már, ezért tisztelem is őket h. van még bennük erő, de nekem már alig, nagyon félek. tanulok, tanárhozjárok, 1500ft-os órákért! annyira béna nemvagyok kb2-3-as szinten vagyok, de mégis félek!

(tudom hogy már kiírtam egyszer, de szeretnék mégtöbb választ, és nem tudom kiemelni a kérdésem, ezért aki tud az kérem válaszoljon még!, ha nem gond! KÖSZÖNÖM)

semmit nemtudok az egészről, ponthatárok, vagy vizsga menete, valami szabály vagy islyesmi...stb van olyan aki osztályozózik, és ez osztályozó nem pótvizsga, mivel egész fél évben hiányoztam(de egész évre voltam magántanulónak beírva, mivel sokat hiányoztam volna a vizsgálatok miatt,de ahányszor csak tudtam bejártam, vittek órákra.)!

Mégvalmai 11-es anyagból kell.

köszönettel 18/L


2010. aug. 26. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban írtam! Ne aggodj! Nem lesz baj!
2010. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Tu was du kannst, und du wirst nicht durchfallen!
2010. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Magyarul. Tegyél meg mindent, amit tudsz, és nem fogsz megbukni!

Igyál kólát, egyél csokit a vizsga előtt, és ha engedik, akkor közben is! Nekem mindig segített.

2010. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszotok!

ponthatárok?élmények?egyre parább vagyok:S

2010. aug. 27. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
20%-tól felfelé átmehetsz. Megértem, hogy izgulsz, én is szoktam izgulni a vizsgák miatt. Beszélj; az az egyik legjobb feszültségoldó. Legyen minél több témád!
2010. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:-)
2010. aug. 29. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!