Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezosok! Hogy tanultatok...

Levelezosok! Hogy tanultatok egyedul? Veszes volt?

Figyelt kérdés
Ma voltam osszevonason, de az jott le, h ez a par ora kb. Halottnak a csok, plusz a tanarok is elegge lesz.arjak az egeszet.
2011. szept. 12. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Elővettem a tankönyveket és kijegyzeteltem belőle a feladott részeket. Utána filmeken, animációkon megnéztem a tárgyalt témákat, olvastam róluk, megkerestem a bennem felmerült kérdésekre a választ. Nagyjából így készültem. A tanárok többségére nem lehet számítani, mert nem segítettek. Így tanultam és ez bevált. Amúgy sokan kibuktak, mert nem tudtak lépést tartani, nem olvastak el mindent. Nagyjából erre kell tervezni.
2011. szept. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!