Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi alatt hány darab...

Érettségi alatt hány darab tantárgyat kell érteni?

Figyelt kérdés
úgy hallottam hogy egy kötelező tantárgy van (idegennyelv,) egyet nekem kell választani tehát 2 tantárgyból kell érettségizni ? vagy ez hogy van? valaki feltudna pontosan világosítani? Előre is köszönöm! :)
2011. szept. 12. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az érettségi tantárgyak: magyar nyelv és irodalom, matematika, történelem, egy idegen nyelv és plusz egy szabadon választható tárgy. DE ha mondjuk például valaki orvosnak készül, akkor két szabadon választható tárgya lesz, a biológia mindenképpen és a kémia vagy a fizika. Remélem ez így érthető.
2011. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
magyar nyelv és irodalom ez egynek számít. matek, töri, idegen nyelv + 1.
2011. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elírtam bocsánat!! még annyival egészíteném ki hogy általam felsorolt 2 tantárgyhoz jön a magyar nyelv, irodalom,matek és történelem?
2011. szept. 12. 20:46
 4/5 A kérdező kommentje:
későn küldtem az utolsó komit de így már világos! köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 12. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Két tantárgyra nem adnak érettségit

Legalább ötöt kell teljesíteni

2017. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!