Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Én lehet hogy megyek tanítói...

Én lehet hogy megyek tanítói alkalmassági vizsgára, (ének, beszéd, testnevelésből áll). Hogy zajlik? A beszélgetésnél miket kérdeznek? És a tesi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 20:09
 1/2 anonim válasza:
100%

ének: két népdalt kell énekelni általában neked kell vinni egy listát 20 népdallal abból választanak ritmus tapsolás esetleg hozzájöhet

Beszéd: fel kell olvasni egy szöveget amit adnak általában csak azt nézik hogy van e beszédhibád

beszélgetés témája nagyon változó de semmi komoly semmi sulis kérdés ne aggódj

tesi: 10 fekvötámasz, kötélre felkapaszkodás 10 másodpercig, nem kell felmásznod, pár felülés, gerendán gyaloglás, szökdelés páros és egy lábon, négyütemü fekvötámasz

ezek voltak a györi tan képzön a az alkalmassági vizsgán, ne ijedj meg nem veszélyes volt aki nem tudta igazán a tesit rendesen megcsinálni, volt aki nem tudott ritmust tapsolni mégis felvették

olyan is volt akit beszédhibával felvettek, de én ezt nagyon morbidnak tartom azért egy tanító ne legyen beszédhibás

2009. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. ápr. 23. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!