Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szombathelyi képzőművészeti...

Szombathelyi képzőművészeti suliba nehéz bejutni? Kinek van esélye?

Figyelt kérdés

Szeretnék felvételizni grafikusnak mindenki azt mondja hogy jól rajzolok és érdemes lenne ezzel kezdenem valamit, de én nem érzem elég jónak magam,de csak a képzőművészet érdekel, más nem nagyon, tehát nem tudom hova mehetnék még főiskolára...Szóval örülnék ha felvennének :)

Milyenek a tapasztalatok, tud valaki valamit róla?


2011. szept. 16. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm is oda szeretett volna menni, de nem vették fel, ezért elment sima gimibe, majd utána pesten a Jaschik Álmosba járt 2 évet, szóval oda felvették.

Ide a szhelyi suliba is mehetsz úgy, hogy egy sima gimiben leérettségizel és akkor utána 2 éves képzést elvégzel.

Ha gondolod adok pár email-címet, olyanokét akik ott végeztek...

2011. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja most a NYME SEK-re vagy a művészeti szakközépre gondolsz?
2011. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jah mert hogy már középsuli is?

Én amúgy most vagyok végzős gimiben, és úgy olvastam hogy a szhelyi suli három éves.

Az e-maileket amúgy megköszönném :)

A legjobb lenne olyané aki képi ábrázolás szakot végzett, mert oda szeretnék menni :)

2011. szept. 16. 20:25
 4/4 A kérdező kommentje:
a NYME-t olvastam...szakközépről már lecsúsztam gondolom:D
2011. szept. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!