Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia és biológia érettségi...

Kémia és biológia érettségi egyszerre nagyon nehéz lenne? Illetve mik a lehetőségeim a két tárggyal?

Figyelt kérdés
Nem tudom mihez kezdjek velük, milyen sulit ajánlotok? Kifejezetten a környezetvédelem érdekel. Segítsen valaki, aki jártas a témában, légyszi! :)
2011. szept. 16. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

dehogy nehéz! én is nyomtam mindkettőből annak idején (2009ben). igaz csak közép szinten. most vegyész vagyok.

környezetvédelemhez, van olyan hogy környezetvédelmi mérnök, meg a környezettan is biztos sokat épít rá... de inkább vegyész, vagy vegyészmérnök legyél, azzal is tudsz környezetvédelmi területen elhelyezkedni, ha úgy adódik.

2011. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezek inkább külön-külön nehezek. :-DDD Attól már nem lesz nehezebb, hogy egyszerre csinálod.
2011. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Két legjobb tantárgy , amivel eltudsz helyezkedni. Lehetsz bármilyen , mérnök , vegyész , kutatásban eltudsz helyezkedni. Ha emelten csinálod lehetsz orvos , gyógyszerész.
2011. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Környezettudományi kutató (ELTE), nagyon jó!
2011. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elözőhöz!

környezettan bsc utána környezettudományi msc

2011. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Esetleg meg tudjátok mondani, hogy pontosan mit is ad a környezettan? Nagyon fontos oda a matek? Hol lehet elhelyezkedni, stb.
2011. szept. 23. 18:58
 7/9 anonim válasza:
esetleg még lehetsz környezetmérnök is (Győr SZE, máshol nem tudom van-e) nézz utána. uni.sze.hu/mtk
2011. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tök jó a környezettan, kutató leszel vele, ajánlom az eltét!!!
2011. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez tényleg jó
2011. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!