Egy goth milyen szakmát tanuljon, milyen területen helyezkedhet el? (lány)

Figyelt kérdés

Pár éve abba kellett hagynom a sulit, úgyhogy nincs szakmám és épp jelenleg állásom se. Tanulnék szívesen valamit, de egyelőre tanácstalan vagyok... Nyilván, hogy nekem kell eldönteni, mi érdekel, csak észrevételeket javaslatokat várnék.

Arra értve, h viszonylag extrém az öltözködésem (általában feketét hordok, bár kifejezetten nem tartom magam gothnak). Több piercingem, tetoválásom van és szeretem a kicsit extrémebb sminkeket is. Persze, ez nem mindennapos, ha a helyzet úgy kívánja, konszolidáltabban nézek ki :D

Tehát, szerintetek mibe vágjak bele, ahol nem akadály a külsőm?

Vagy esetleg, ha vannak itt hozzám hasonló lányok, ti mit tanultok, milyen területen dolgoztok?


2011. szept. 18. 13:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Rajtam nincs se tetoválás,se piercing.Szoknyákat hordok,bakancsot,csipkés felsőket..Fősulis vagyok, csecsemő-és kisgyermeknevelő szakos.(Akik nem nagyon ismernek és megkérdezik,hogy mit tanulok,szoktak egyet nézni:D)

Illetve,mivel imádom az állatokat szeretnék hozzájuk kapcsolódó végzettséget is.

Régi kérdés,gondolom azóta már elhelyezkedtél valamerre.:)Hogy döntöttél?Mit csinálsz?

2012. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mivel elvileg nem diszkriminalhatnak a külsőd miatt így bármilyen szakmat kesobb munkat valalhatnal. Persze ahol elo irt a munkaoltozet ott azt kell hordani . De pl. Egy allasinterjun nem kuldhetnek el a csak a kulsod miatt mert goth/rocker stb vagy.
2018. okt. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!