Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyenkor már semmiképp sem...

Ilyenkor már semmiképp sem tudok nappalis OKJ-ra bekerülni? (a feltételek adottak, tehát jogosult lennék rá)

Figyelt kérdés
Nem feledékenységből nem jelentkeztem eddig. Egyszerűen nem úgy alakultak a dolgok, ahogy terveztem.
2011. szept. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát hívd fel a sulit amit kinéztél vagy menj be és kérdezd meg! Én is OKJ-s képzésre járok és még most pénteken is jött új csoporttársam.
2011. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De neked államilag támogatott nappalis? Amúgy eddig Számalkban kérdeztem, ott már nem lehetett - pedig még 3 szabad hely volt kiírva. Nem egészen értem, hogyan adminisztrálják, ezzel kb. csak jól járnának, ha felvesznek. De mindegy, megkérdeztem még párat, hátha. Te milyen OKJ-n vagy?
2011. szept. 19. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én marketingre járok nappalira és államilag támogatottra.
2011. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm. Es megkerdezhetem, h melyikbe? Mar ha budapesti vagy.
2011. szept. 20. 08:17
 5/5 anonim ***** válasza:
debrecenbe járok, perfektbe amúgy, szerintem az pesten is van.
2011. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!