Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok nekem bolti eladói...

Mondanátok nekem bolti eladói okj-s iskolákat? Feltételek lent.

Figyelt kérdés

Élelmiszer, vegyi áru eladó érdekelne leginkább.

Olyan okj-s tanfolyam érdekel, ahova nem csak közvetlenül általános iskola vagy éettségi után mennek, hanem vannak idősebbek is. Én 36 éves vagyok.

Én közgazdász vagyok, itthon gyeden két gyerekkel, és elég bizonytalan a gazdasái helyzet, gondoltam tanulnék valamit, hátha hasznát veszem majd...


2011. szept. 21. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem értelmetlen ilyesmit tanulni. Miért nem valami szakmába vágó továbbképzésre mész? mondjuk pénzügy-számviteli ügyintéző, vagy mérlegképes könyvelő, vagy adószakértő, vagy valami, amivel lehet is kezdeni valamit?
2011. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van banki ügyintézőm, pénzügyi-számviteli ügyintézőm, banki tanácsadóim, mérlegképesem (ez csak a csodával határos módon sikerült), közgazdász diplomám.

Azért gondoltam valami eladóra, hátha abban jobban el tudok helyezkedni, ha baj van.

Budapesti vagyok!

2011. szept. 21. 14:39
 4/4 anonim válasza:
Szia. A Levrik Knowledge Kft indít képzést márciustól Budapesten, a 6 kerületben-élelmiszer, vegyi árú és gyógynövényeladói tanfolyam. Valamint az EFEB szintén Budapesten, a 11 kerületben. A Számalk Szakképzési központ is Budapesten indít képzést és a BaBOSS Consulting intézmény szintén. Ezekről az intézményekről a melyik suli oldalán többet is olvashatsz, ha érdekel. remélem tudtam segíteni. Hello
2014. febr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!