Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valami tipp? Érettségizni...

Valami tipp? Érettségizni fogok vendéglátói és idegenforgalmi alapismeretekből.

Figyelt kérdés
azonban nem tanultam eddig egyáltalán suliban és nem is fogom, de mivel szeretnék teljesen felkészülni, Voleszák Zoltán érettségi felkészítőjén kívül nem tudtok valami anyagot az interneten, vagy esetleg egy jó tanárt aki vállalna?
2011. aug. 22. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

írj privit, segíthetek, ha gondolod. :)

most fogok ismétlő emelt szintű érettségit tenni belőle ősszel. (:

2011. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

én ebből tanultam :)

2011. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
plusz az Oktatási Hivatal honlapján fenn vannak az előző évi érettségik feladatai és a megoldásai
2011. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. válaszoló.

Hogy sikerült? Milyen szinten tetted le? :)

2011. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
öhm az érettségit sehogy :) a könyvet azért javasoltam, mert ifo szakra jártam és első félévben ebből tanultunk és tényleg jó könyv, érthető meg minden. Sokkal érthetőbb volt,mint a tanárunk magyarázata. Egyébként vmi ilyesmi volt a tárgyunk neve, hogy Bevezetés az idegenforgalomba, tehát kb az, ami Nektek is kell az érettségire. Mondjuk vendéglátásról szó nincs benn, sőt szállodai ismeretek sem, úgy tudom érettségin az is van, ugye? (ismerősöm érettségizett ebből, onnan hallottam) nekünk az külön tárgy volt a szálláshely alapismeretek, meg vendéglátási alap.
2011. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. :) idegenforgalmi szakmenedzsernek tanultál? :D

Egyébként jól írtad le, annyival egészíteném ki, hogy van marketing alapismeretek is. (: + vendéglátás + szállodai alapismeretek. (:

2011. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Igen, csak nem Te is? :)

2011. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem. :) csak vendéglátás-idegenforgalom szakmacsoportba jártam szakközépiskolában. :)
2011. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!