Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek, ha nagy leszek?...

Mi legyek, ha nagy leszek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

1év van még az érettségiig...csak matekból vagyok 4es a többi mind 5ös!

De én nem tudom eldönteni h hova menjek tovább tanulni :/

nem érdekel semmi, nincsenek konkrét álmaim, semmiből sem vagyok kiemelkedően jó.

pedig a többiek szerint igenis okos vagyok, még a tanárok szerint is, de én nem érzem annak magam..nem tom h mi legyen! segítsetek


2011. szept. 21. 17:23
 1/1 anonim válasza:
Nagyon nagyon ismerős érzés, én is hasonló problémától szenvedek mint te. Először is olyan szakmát kell keresned, aminek van keresete Magyarországon vagy külföldön. Ha itthon akarsz maradni, akkor ügyvéd ne legyél, mert abból elég sok van. Én orvosi vagy vegyészeti pályára tervezek menni, vagyis erre jutottam. Szerintem először gondolkozz el azon, hogy mi az ami picit jobban tetszik, vagy könnyebben tanulod. Mint pl ha biológiában vagy jó akkor orvosi, ha fizika akkor mérnök...
2011. szept. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!