Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri szülésznőnek menni?

Megéri szülésznőnek menni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a szakma,és úgy látom,nem lehet beleunni. Ráadásul nagyon szeretek az embereken segíteni,szóval ez nekem majdhogynem álomszakma.

Viszont mindenki megpróbál lebeszélni. Pl hogy semmi pénzt nem kapok,éjjel nappal dolgozni kell, nem lehet saját életem (nincs idő barátokkal találkozni,családdal lenni,stb.)

Engem igazából a pénz nem érdekel annyira. A lényeg,hogy megéljek,és ne kelljen az 5Ft-osaimból számolgatni a havi lakbért. Egyetlen egy igényem van csak,évente egy külföldi nyaralás. Ez szerintetek kivitelezhető lenne szülésznői keresetből?

Egyátalán ezek után tényleg megéri annak menni? Nem tudok dönteni...

Köszi. :)

L/18


2011. szept. 24. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy mindig csak boldogság van ott:)És mindig látsz pici babákat :)
2011. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp sem.

Semmi pénzért dolgozol sokat. Ráadásul a fidesz miatt jópár évig külföldre se tudnál elmenni, mert ott legalább valamilyen szinten megfizetnek.

2011. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hát az biztos hogy mindig csak boldogság van ott:)És mindig látsz pici babákat :)"


Hát nem tudom, azért ott is előfordulnak komplikációk, a baba és az anyuka élete is veszélybe kerülhet, és van, hogy valamelyik sajnos meg is hal. Úgyhogy a mindig csak boldogság az azért nem olyan biztos. És persze a fizetés sem lehet túl magas. Én is szerettem volna szülésznő lenni, de aztán meggondoltam magam.

2011. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!