Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FONTOS! Milyen lehetőségeim...

FONTOS! Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Elkedtem egy 6 osztályos gimnáziumot 2006-ban, de nem úgy alakultak a dolgok ahogy vártam (családi helyzet, ebből is adódó hanyagság) és buktam 8.-ban aztán kétszer 9.-ben is. Az idei tanévet így 9.-ben egy másik szakközépiskolában kezdtem, de költözés miatt elég messze kerültem tőle.

Most újból iskolát szeretnék váltani. Már semmi komoly tervem nincs, maximum egy szakma megszerzése, minél rövidebb idő alatt. És itt a kérdés, hogy mik a lehetőségeim. 3hónap múlva 18 éves leszek és még sehol nem tartok az életben...


2011. szept. 26. 09:14
 1/1 anonim válasza:
Az a lehetőséged amit szeretnél. Én pl 21 évesen érettségiztem, mert nem érdekel a gimi. Végezd el felnőtt oktatásba ha érettségit akarsz. Ha meg szakmát, akkor menj arra..szerintem jobban is jársz vele. Én pl 25 évesen eljöttem egyetemre, de 2 év után nem tudom már mit keresek itt...
2011. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!