Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2012-ben mennyiben változik a...

2012-ben mennyiben változik a felvételi diplomás képzésre?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

480 helyett 500 pont lesz a max. az emelt érettségiért 50 plusz jár, felsőfokú nyvizsgáért azt hiszem 40


kevesebb támogatott hely lesz....meg ki tudja mik változnak még addig...


egyébként engem is érint és nem tudom, hogy hol lehetne biztos infót találni arról, hogy mi hogy lesz. pl. van ez a tervezet h a közgázon meg ajogin csak fizetősre lehetne menni, de nem tudom, hogy akkor ez mikortól...

2011. szept. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem lesz olyan, hogy közgáz/jogi csak fizetősen.


a többi viszont igaz.


biztos infók még sehol sincsenek fenn, tehát elvileg ezek a változások vannak + marad a többi szabály ami tavaly volt. persze még változhat pár dolog.. én is most fogok felvételizni tehát remélem nem nagyon lesznek már változtatások.

2011. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!