Anglisztika vagy földrajz?

Figyelt kérdés

Választás előtt állok! SZTE, DE, vagy ELTE jöhet szóba!

A suli befejeztével Angliában szeretnék letelepedni. Melyikkel érek többet munka terén?

Imádom az angol kultúrát, a nyelvet és az ottani embereket! Szóval tényleg érdekel! A földrajz pedig magában nagyon foglalkoztat! Melyiket ajánlanátok? És melyik suli?


2011. okt. 4. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Szeintem olvasd vissza a kérdésed: csak azért mennél anglisztikára, mert szereted az angol kultúrát? És aztán? Kimész Angliába, hogy ott helyben szerethesd tovább az angol kultúrát? Lássuk be, hogy nehéz lenne ezzel érvényesülni ott.


Akkor inkább a földrajz. Abból az ELTE jó, de szerintem az SZTE sem rossz. Ha az anglisztikához ragaszkodsz, akkor Debrecen, esetleg Szeged.

2011. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy így azt tanulhatnám, amit szeretek! :) Igazából az a fontosabb, hogy melyikkel tudok jobban elhelyezkedni!
2011. okt. 4. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Anglisztikával is el lehet helyezkedni, csak tudnod kell, mit akarsz.
2011. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! :)
2011. okt. 4. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!