Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » (Érettségizők) Kevesebb mint...

(Érettségizők) Kevesebb mint egy hét van az érettségiig, ti hogy álltok a felkészüléssel?

Figyelt kérdés
Én a matektól és a töritől, (és egy kicsit az angoltól) tartok leginkább.
2009. ápr. 28. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
törit most kezdtem át elejétől fogva átnézni, egyiptomig jutottam. Holnap folytatom, remélem eljutok a szocreálig 4.-ére :D
2009. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Matek megy, hála az égnek, ezt le is kopogom gyorsan. Irodalomra nem nagyon lehet készülni. Töritől meg fosok, de nagyon. Az első két könyvet már átolvastam, de az infók 95%-a az újdonság erejével hatott rám. Szóval nem tudom mi lesz töriből, nagyon parázok. Esszét nem tudok majd írni, ebben már most biztos vagyok, és nagyon égő lesz rossz jegyet kapni töriből, amikor 13 éve kitűnő tanuló vagyok. Hála az égnek nekem már más érettségi nem kell, mert letettem őket előrehozottan, de akkor is.
2009. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a három kötelező van, matektól tartok egyedül, járok tanárhoz, vagyis eddig próbaérettségire készültünk (hármas lett), most az érettségire kezdtünk készülni, ma voltam, holnap megyek és elsején, ennyi.

Töriből ma kukáztam elő a könyveimet, de az elsős eltűnt valahová, lehet még gyorsan beszerzem valakitől. Szóval a másodikkal kezdtem, kicsit aláhúzigáltam benne a dolgokat, nekem ennyi szerintem elég lesz. A magyartól nem félek, majd gyorsan tánézem az elemzés szabályait aztán kész.

Az angoltól ne félj, én tavaly megcsináltam, nem volt vészes egyáltalán. Bár persze ez attól függ, ki mennyire jó angolos, de azt kell mondjam, a középszint nem nagy eresztés. Két hónapja nyelvvizsgáztam, az jóval nehezebb volt (tegyük hozzá, egyikből sem készültem semmit, vagyis nyelvvizsga előtt átnéztem az igeidőket és ennyi).

2009. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok sikert az érettségihez!
2009. ápr. 28. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
törizőknek ajánlom amúgy Rubovszki Péter sorozatát ! Sárga-narancs, vajszín, és világos-rózsaszín könyvek, vázlatosan, de minden ami lényeges bennük van!!
2009. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. ápr. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!