Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit gondoltok ezekről a 2...

Mit gondoltok ezekről a 2 éves képzésekről?

Figyelt kérdés

BGF-en: Reklámszervező szakmenedzser, Üzleti szakmenedzser, Kis és közép vállalkozási menedzser.


Most turizmusra járok egy vidéki egyetemre, fizetősre, de szerintem nem érné meg folytatni mert úgysem tudok vele elhelyezkedni. Ezekre a szakokra felvennének mert sokkal több pontom van. Szerintetek mennyire számít, h főiskolai végzettségem van, ha saját vállalkozás szeretnék és ez a 3 szak érdekel?


2011. okt. 12. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
ha turizmus-vendéglátást ott hagyod, akkor elárulom, hogy ezekkel sem tudsz elhelyezkedni.
2011. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én nem elhelyezkedni szeretnék, hanem beszállni a családi vállakozásba és azt továbbfejleszteni valamit. A vállalkozásunk nem kapcsolódik a turizmushoz, inkább ezekhez a szakokhoz amiket leírtam.
2011. okt. 12. 20:29
 3/5 A kérdező kommentje:
*valahogy :D
2011. okt. 12. 20:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha saját vállalkozást szeretnél, nincs szükség egyetemre, ha csak jogszabály nem írja elő az adott vállalkozás feltételeként. De azért egy diploma jól jöhet.
2011. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kell egyetem de a tudás viszont igen.
2011. okt. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!