Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit tanácsoltok, melyikeket...

Mit tanácsoltok, melyikeket válasszam?

Figyelt kérdés
Jövőre faktot kell válastanunk... Ugye az felkészít az érettségire és az emeltre! Nos 2 tantárgy van amit szeretek Irodalom és Kémia de ez a 2 nem fér össze. Melyikett válasszam, és még mit mellé? Ha Irodalmat választanám, tudom hogy mellé törit venném még fel! De melyikből lehetne jobban megélni? És fakton kémiából végzünk kísérleteket? Mert órán kb 5-öt ha végzünk egy évbe, pedig az a legjobb része!
2010. márc. 9. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem miért ne vehetnéd fel a magyart meg a kémiát. De tényleg. Ha orvosira akarsz menni akkor kémia meg biosz. De egyébként felveheted ezt a kettőt. De ha mindenképpen választani akarsz én a kémiát javaslom. Magyarra vagy törire specializálódni manapság nem túl kifizetődő.
2010. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
MErt tanár akarok lenni. Nemigazán van olyan tanár aki magyarra és kémiára van spcializálódva...
2010. márc. 9. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
szia! szerintem a kémiát válaszd! fakton sokkal több a kisréletezés! az felkészit az érettségire magyarból meg ugyis fogsz érettségizni!
2010. márc. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!