Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Passzív félév, kiiratkozás...

Passzív félév, kiiratkozás mikor alkalmazható?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég összetett lenne a kérdésem.Ha valaki tudna infót adni,azt nagyon megköszönném!

Most ELTE TTK-n kezdtem el egy félévet,de elméletileg okt.15.-ig tudom passziválni magam kérvénnyel.Ebben mit kell leírni?Ilyen esetben kell fizetnem valamit?Viszont!Másik egyetemre akarok menni 2013szeptemberében.Ugye az azt jelentené,hogy itt az ELTÉn lenne 2passzív félévem,aztán átiratkoznék máshova,ahol nem kezdenék el rögtön tanulni,csak 1év múlva,alias ott is lenne 2passzív félévem és úgy kezdeném el az egyetemet.Ez így lehetséges?Hogy 2különböző egyetemen,különböző szakon egymás után 4passzív félév?Vagy ki kell iratkoznom a mostaniról?Ezt még most meg tudom tenni?


2011. szept. 29. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdésed felére tudok választ adni. A kis papírra amit elvileg a TO-n adnak semmi komolyat nem kell írnod. Akármit írsz elfogadják (no ne ökörséget :D) és nyugodtan passzíválhatsz 1évet, sőt tudtommal max egyszerre/egymás után 3 félévet lehet és kérvénnyel (valami dékáni kérvénnyel) a 4. is mehet.

Szóval ugyan a második kérdésedben nem vagyok biztos, de ha lehet 4 félévet passzíváltatni egy intézményben akkor valszeg lehet ezt 2 egyetemen is tenni egyszerre.

2011. szept. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!